• 8.00 - 18.00
  • ŞHT. MUSTAFA SÜLEYMAN SOKAK FİNA PETROL ARKASI LEFKOŞA
  • 03922286700

Kurumsal

Hakkımızda

İlkemizde sektöründe lider konumda bulunan, 137 ülkeden ithalat gerçekleştiren Fina Motor City, bünyesinde 50’yi aşkın kişiye istihdam sağlayan ve geniş dağıtım ağı sayesinde Tüm Kuzey Kıbrıs’a kaliteli ve uygun maliyetli ürünleri temin eden bir kuruluştur.

Fina Motor City, 1.000 m2 alan üzerine kurulu showroom içerisinde yaklaşık 5000 farklı ürünü siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Sadece ithalat değil aynı zamanda kendi ürünlerinin de üretimini yapan Fina Motor City Kuzey Kıbrıs’ta 1. elden alışverişin tek adresidir. Bu sebeple uygun maliyet, kaliteli ürün ve güler yüzlü hizmet bir arada sizlere sunulmaktadır. Fina Motor City müşterilerini dürüst ve güvenilir bir iş ortamında buluşturarak, sürekli geliştirdiği teknolojisi ile, müşteri beklentilerini karşılama odaklı, en iyi kalitede ürün ve hizmet sunmakta, pazardaki lider ve rekabetçi konumunu sağlamlaştırmaktadır.

Müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde, kaliteden taviz vermeden en ekonomik yolla karşılamak için her sene düzenli gerçekleştirdiği servis eğitim ve toplantıları, çağrı merkezleri hizmetleri ve üst düzeyde kullandığı web tabanlı bilgi işlem teknolojisi ile satış ve satış sonrası hizmette mükemmelliği hedeflemiştir.